• Gama z sukcesem rozwija Kompetencje Kluczowe Dzieci tworząc nowe miejsca wychowania przedszkolnego.
    • Celem Projektu jest podniesienie kwalifikacji nauczycieli przez szkolenie i doskonalenie ich umiejętności i kompetencji zawodowych. Dodatkowym wsparciem jest podniesienie kompetencji kluczowych dzieci przez prowadzenie zajęć dodatkowych oraz utworzenie dodatkowych i trwałych miejsc wychowania przedszkolnego
    • Planowane efekty: planuje się podwyższenie kompetencji kluczowych u 142 dzieci, podwyższenie kompetencji zawodowych u 18 nauczycieli oraz utworzenie nowych 31 miejsc wychowania przedszkolnego.
    • Wartość Projektu łącznie wynosi 1 827 062,40 zł w tym dofinansowanie ze środków europejskich w kwocie 1 553 003,04 zł.